Про журнал

Герасун Б.А.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ “ГЕПАТОЛОГІЯ”

Одним із засновників журналу «Гепатологія» є Благодійний фонд «Антигепатитний центр імені С.П.Боткіна» (президент фонду – О. З. Стахів, віце-президент – головний редактор журналу Б. А. Герасун). Завданням фонду є залучення громадськості до допомоги як хворим, так і установам, що займаються проблемами гепатитів. Одним з таких завдань є фінансова допомога лабораторіям лікувальних установ, зокрема придбання високоякісних діагностичних тест-систем. Фонд також підтримує перспективні наукові розробки з проблеми хронічних вірусних гепатитів. На жаль, сьогодні можливості фонду обмежені, благочинність у нашій країні не є популярною. Редколегія журналу та правління Фонду сподіваються на підтримку наших читачів. З питань співпраці з Фондом можна звертатися на сайт журналу, або на сайт кафедри інфекційних хвороб Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, а також за телефоном (032) 276-92-20.

За консультаціями щодо діагностики та лікування різноманітних захворювань гепатобіліарної ділянки, зокрема вірусних гепатитів, можна звертатися на сайт журналу. На запитання відповідатимуть досвідчені спеціалісти; відповіді на запитання, що стосуються актуальних і складних проблеми гепатології, ми опублікуємо в журналі.

Редколегія планує видання додатків до журналу, в яких будуть розглядатися питання типу “Життя під час противірусної терапії гепатиту С”, “Психологічна підтримка хворого вірусним гепатитом в сім’ї”, “Особливості режиму і дієти хворого хронічним гепатитом і цирозом печінки” та ін.

Редколегія буде вдячна всім, хто направить свої побажання та рекомендації, що стосуються тематики публікацій у журналі.

Журнал “Гепатологія” тісно співпрацює з редколегією журналу “Світ вірусних гепатитів” (Москва, РФ), головний редактор – Михайлов Михайло Іванович – д. мед. н., професор, член-кор. РАМН, директор ДУ НДІ поліомієліту та вірусних енцефалітів ім. М. П. Чумакова РАМН.